+90-551-016-22-167/24 Canlı Destek
Menu

Garanti ve İade Koşulları

SİPARİŞİMDEKİ ÜRÜN YADA ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM?

Siparişinizi iade etmek için, iletişim sayfamızdan, iade etmek istediğiniz ürünün kodunu yazıp, iade nedeni ile birlikte formu doldurup işlemi tamamlayın. İade talebinizin tarafımızca kontrol edilerek, iade politikamıza uygun olması halinde size anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının size özel tanımladığı kargo müşteri kodu, mail ve SMS aracılığı ile size iletilecektir. Ardından, iade edeceğiniz ürün yada ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmasını en yakın şubesine giderek, size verdiğimiz müşteri kargo kodu ile bize gönderiniz. Gerekli dönüşleri size biz sağlayacağız.

ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ KAÇ GÜN İÇİNDE İADE EDEBİLİRİM?

Almış olduğunuz ürününüzü tahrip etmeden/bozmadan, teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. Ürünün giyilmiş olması veya tahrip edilmiş olması iade reddidir. Buna dikkat ediniz.

İADE ETTİĞİM SİPARİŞİN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN NASIL YAPILIR?

Tarafımıza ulaşan ürün ya da ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelenir. Ürünlerin iadeye uygun olması durumunda, en geç 10 iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleştirilir.

İptal işleminiz tarafımızca onaylandığında, iptal edilen ürün tutarı, 10 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartına iade edilmek üzere bankanıza bildirilecektir. Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, bankanız tarafından alınan bu bilgi, bankanın çalışma prensiplerine göre kredi kartı ekstrenize yansıtılacaktır. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.Eğer Havale – Eft yöntemi ile ödeme yaptıysanız iade tutarı bankanız tarafından ilgili hesaba aktarılacaktır.

İade ödemesi aşamasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde [email protected] adresine e-mail gönderebilir veya 0551 016 22 16 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi, hafta içi 08:30 – 18:00, cumartesi  08:30 – 13:00 saatleri arasında arayarak bilgi alabilirsiniz.

İADE POLİTİKAMIZ NELERDİR?

Siparişinizdeki ürün ya da ürünleri iade etmek için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir. Aksi takdirde iade talebiniz kabul edilmeyecektir.

İadenizi 7 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ürün ya da ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.

Ürün ya da ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

ÜRÜN İADESİ YAPARKEN KARGO ÜCRETİNİ KİM KARŞILAYACAK?

Tüm siparişlerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerine müşteri kodlarımızı bildirerek ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Anlaşmalı olmadığımız kargo firması ile gönderdiğiniz kargoların ücretleri maalesef siz değerli müşterilerimizden kesintisi yapılacaktır.

KAPIDA ÖDEME İLE OLUŞTURDUĞUM SİPARİŞİN İADESİNDE HİZMET BEDELİDE İADE EDİLECEK Mİ?

Kapıda ödeme hizmet bedeli, sipariş ücretinin kargo şirketi tarafından tahsil edilmesi işlemi için alınmaktadır. Siparişin teslimi sırasında bu hizmet sunulmuş olduğu için, ürünlerin iadesi durumunda hizmet bedeli iade edilmemektedir.

1
Merhaba
Size yardımcı olmamızı ister misiniz?
Powered by